Quiz związany z napastnikiem Manchesteru United. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Diabły przegrywają w Bazylei

Relacje Red_Devil @22.11.2017, 19:40 | Przeczytano 1346 razy

Diabły przegrywają w Bazylei

Manchester United chciał zdobyć punkt z Basel, by awansować do 1/8 finału Ligi Mistrzów z pierwszego miejsca w grupie A, lecz po bramce Michaela Langa w końcówce przegrał na St. Jakob-Park.

Tabela grupy A

Lp. Zespół M Z R P Bramki Punkty
1. Manchester United 5 4 0 1 10-2 12
2. Basel 5 3 0 2 9-5 9
3. CSKA Moskwa 5 3 0 2 7-8 9
4. Benfica Lizbona 5 0 0 5 1-12 0

Tagi: Basel, Faza grupowa, Liga Mistrzów, Michael Lang, Porażka, Relacje z meczów, Znamy składy

Komentarze (10) Obserwuj Dodaj opinię

dodano: 22.11.2017, 22:51, #10 Zwiń/Pokaż komentarz 123456 [188.121.0.***]
Odchodząc na chwilę od dzisiejszego meczu...ciekaw jestem czy w derbach miasta będziemy mieli chociaż 5% posiadania piłki :)
Postów: 86

dodano: 22.11.2017, 23:03, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Ekspert
Póki co starcie z Brighton którzy walczą o każdą piłke. Tym razem Jose nie może murować na 0-0 więc przynajmniej znowu się nie spalimy ze wstydu.
Co do derbów strach się bać jak archaiczne pomysły Jose sprawdzą się w starciu z Tiki Taką Guardioli która w tym sezonie po sprowadzeniu Walkera wygląda kapitalnie. Co do posiadania obstawiam jakieś 15 procent które uzbiera sie w wiekszości przy trzymaniu piłki w rękawicach DDG.
dodano: 22.11.2017, 22:51, #8 Zwiń/Pokaż komentarz 123456 [188.121.0.***]
Postów: 4320

dodano: 22.11.2017, 22:44, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Szemhazaj
Dobra pierwsza połowa bez bramek i kompletnie olana druga. Porażka zasłużona, nie można chcieć wygrać spotkania tylko przez 45 minut. Umieszczanie na murawie 4 wież z przodu, a więc Ibrahimovica, Lukaku, Fellainiego i Matica to jakiś karkołomny pomysł z czwartej szkockiej dywizji.
dodano: 22.11.2017, 22:39, #6 Zwiń/Pokaż komentarz 123456 [188.121.0.***]
No Panie Mou...innowacyjna taktyka "długa do przodu" nie wypaliła?