Zapraszamy do Quizu o legendzie Manchesteru United, Ryanie Giggsie. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Diabły w reprezentacjach - raport!

Reprezentacje Marecki90 @11.11.2017, 19:34 | Przeczytano 809 razy

Diabły w reprezentacjach - raport!
Źródło: ocdn.eu

W dniach od 6 do 14 listopada trwa przerwa na mecze reprezentacyjne. Dla kibiców Manchesteru United nie jest to bezczynny okres, ponieważ w wielu spotkaniach mamy szansę obserwować występy naszych zawodników. Czas na przegląd poczynań podopiecznych José Mourinho w aktualnym tygodniu.

Nasz raport rozpoczynamy od spotkania Armenia - Białoruś. W meczu, który odbył się w Erywaniu gospodarze spotkania pokonali wysoko swoich przeciwników. 74 minuty w składzie Armenii rozegrał Henrich Mychitarian​ i zdobył bramkę w 45. minucie.

Armenia - Białoruś 4:1 (2:0) Henrich Mychitarian 74' + gol

9 listopada w Aberdeen w towarzyskim spotkaniu zmierzyły się reprezentacje Szkocji i Holandii. Oba zespoły nie zakwalifikowali się na mistrzostwa świata w Rosji i czwartkowe starcie było okazją, by zacząć budować jakość przed walką o Euro 2020. Pojedynek rozstrzygnął gol Memphisa Depaya z 41. minuty. Były zawodnik Czerwonych Diabłów wykorzystał podanie Ryana Babela i skierował piłkę do pustej bramki rywali. Cały mecz w drużynie "Oranje" rozegrał Daley Blind, a Timothy Fosu-Mensah został zmieniony w 72. minucie.

Szkocja - Holandia 0:1 (0:1) (Daley Blind cały mecz, Timothy Fosu-Mensah 72')

W szlagierze rozegranym na Wembley reprezentacja Anglii zremisowała bezbramkowo z Niemcami. Murawę już po 25 minutach rywalizacji musiał opuścić kontuzjowany Phil Jones. 25-latek doznał urazu ścięgna udowego. W piątkowy wieczór w drużynie "Synów Albionu" mogliśmy obserwować jeszcze dwóch Czerwonych Diabłów. W 60. minucie na murawie pojawił się Marcus Rashford, a w 86. dołączył do niego Jesse Lingard. 24-latek miał szansę zostać bohaterem Anglików, ale w ostatniej akcji meczu uderzył z bliska nad bramką Marc-André ter Stegena. Ashley Young całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Anglia - Niemcy 0:0 (0:0) (Phil Jones 25' (kontuzja), Marcus Rashford od 60', Jesse Lingard od 86', Ashley Young ławka)

W meczu towarzyskim, który został rozegrany w Brukseli reprezentacja Meksyku zremisowała z Belgią 3:3. Duży udział przy wszystkich bramkach gospodarzy miał Romelu Lukaku. W 17. minucie Eden Hazard i Lukaku rozegrali dwójkową akcję, napastnik Manchesteru United uderzył na bramkę, golkiper gości zdołał odbić piłkę, ale wobec dobitki pomocnika Chelsea był już bezradny. W drugiej połowie dwa trafienia dla gospodarzy dołożył 24-letni snajper United.

Belgia - Meksyk 3:3 (1:1) (Romelu Lukaku 88' + 2 gole)

W spotkaniu rozegranym na Stade de France reprezentacja Francji wygrała 2:0 z Walią. Bramki dla "Trójkolorowych" zdobyli Antoine Griezmann i Olivier Giroud. Anthony Martial pojawił się na murawie w 72. minucie.

Francja - Walia 2:0 (1:0) (Anthony Martial od 72')

W piątkowy wieczór reprezentacja Szwecji pokonała w Sztokholmie Włochów 1:0 w barażu, którego stawką jest awans na mistrzostwa świata. Jedyną bramkę spotkania zdobył Jakob Johansson. Rewanż odbędzie się w poniedziałek 13 listopada. Cały mecz w zespołach swoich reprezentacji rozegrali Victor Lindelöf i Matteo Darmian.

Szwecja - Włochy 1:0 (0:0) (Victor Lindelöf cały mecz, Matteo Darmian cały mecz)

Źródło: własne

Tagi: Anthony Martial, Ashley Young, Baraże, Daley Blind, Eliminacje, Henrich Mychitarian, Jesse Lingard, Marcus Rashford, Matteo Darmian, Mecze towarzyskie, Mistrzostwa Świata, Phil Jones, Reprezentacje, Romelu Lukaku, Timothy Fosu-Mensah, Victor Lindelöf