Manchester United powraca na europejskie salony. Czas więc sprawdzić Twoją wiedzę z naszych... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Herrera: "Nie zasłużyliśmy dziś na wygraną"

Wypowiedzi pomeczowe Marecki90 @22.10.2017, 00:26 | Przeczytano 468 razy

Herrera: "Nie zasłużyliśmy dziś na wygraną"
Źródło: manutd.com

W pomeczowym wywiadzie udzielonym MUTV Ander Herrera przyznał, że dzisiejsze spotkanie z Huddersfield Town wygrał zespół grający z większą pasją i zaangażowaniem.

Piłkarze Manchesteru United doznali dziś pierwszej porażki w obecnym sezonie. W spotkaniu rozgrywanym na John Smith's Stadium zawodnicy José Mourinho ulegli drużynie Huddersfield Town 1:2. Już w pierwszej połowie bramki dla gospodarzy zdobywali Aaron Mooy i Laurent Depoitre. W drugiej części rozmiary porażki zmniejszył Marcus Rashford. Po zakończeniu spotkania jednym z zawodników United, którzy udzielili wywiadu MUTV, był Ander Herrera. 28-latek nie szukał wymówek i stwierdził, że dzisiejszego dnia wygrał lepszy zespół.

To był bardzo ciężki dzień, ponieważ mieliśmy szansę na wygranie spotkania, a zarazem nie potrafiliśmy tego zrobić.

Przeciwnicy byli bardziej agresywni od nas w pierwszej połowie, grali z większą pasją i determinacją przez pierwsze pół godziny. Myślę, że dopiero po 30. minucie to my zaczęliśmy przejmować inicjatywę w tym spotkaniu.

Od początku meczu mieliśmy problemy z rozgrywaniem piłki, próbowaliśmy atakować skrzydłami. Ale kiedy przegrywa się 0:2 z tak ambitnie grającą drużyną, to nie jest łatwo doprowadzić do remisu.

Huddersfield Town zasłużyło dziś na wygraną. Jako zespół nie zrobiliśmy wystarczająco wiele by zdobyć 3 punkty. Nie możemy tłumaczyć dzisiejszej porażki tym, że gramy wiele spotkań. Przed nami dwa bardzo ciężkie spotkania w Premier League. Nigdy nie wiadomo co się stanie. W tej lidze można wygrać z każdym zespołem, ale równie dobrze można też z każdym przegrać.