Pamiętasz sezon 1998/1999, w którym to Manchester United nie miał sobie równych i zdobył słynną... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Kolejna porażka drużyny rezerw United

U-23 i U-18 Marecki90 @15.10.2017, 17:22 | Przeczytano 422 razy

Kolejna porażka drużyny rezerw United
Źródło: manutd.com

Rezerwy Manchesteru United przegrały na wyjeździe z rówieśnikami z West Ham United 2:4 w meczu 7. kolejki Premier League 2.

Zespół Rickiego Sbragii kontynuuje fatalną passę w obecnym sezonie Premier League 2. Czerwone Diabły przegrały czwarte z sześciu ostatnich spotkań.

Zawodnicy United świetnie rozpoczęli niedzielne spotkanie. Już w 2. minucie meczu bramkarza gospodarzy pokonał Demetri Mitchell. W 23. minucie spotkania do wyrównania doprowadził Antonio Martínez. Jedenaście minut później drugą bramkę w spotkaniu zdobył Mitchell. 20-letni Anglik zmienił tor lotu piłki uderzonej przez Jamesa Wilsona. Kiedy zawodnicy obu drużyn szykowali się do zejścia na przerwę, w trzeciej minucie doliczonego czasu wyrównującą bramkę dla rezerw West Hamu zdobył Martínez. 20-letni Hiszpan został bohaterem kibiców gospodarzy, gdy w 48. minucie spotkania skomplementował hat-tricka. W 65. minucie czwartą bramkę dla "Młotów" strzelił Joe Powell.

Cały mecz w drużynie United rozegrał Luke Shaw, który cały czas walczy o powrót do pierwszej drużyny.

Skład United: O’Hara - Riley, Warren, Scott (R.Williams 51.), Shaw - Whelan, Kehinde - Boonen (Hamilton 70.), Buffonge, Mitchell - Wilson (Bohui 51.)

Drużyna rezerw Manchesteru United po 7 kolejkach obecnego sezonu Premier League 2 zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Źródło: MEN

Tagi: Antonio Martínez, Demetri Mitchell, Hat-trick, Joe Powell, Luke Shaw, Porażka, Rezerwy, Ricky Sbragia