Sir Alex Ferguson wydał niedawno nową książkę pt. "Leading". Opisuje w niej wiele... ROZWIĄŻ QUIZ

Reprezentacje Cezary Kawecki @06.09.2017, 07:01 | Przeczytano 565 razy

Dotyczy: Eric Bailly, Nemanja Matić, David de Gea, Matteo Darmian, Antonio Valencia, Sergio Romero

Podsumowanie występów Diabłów w kadrach - 05.09
Źródło: twitter.com

Wczoraj i dziś w nocy rozegrano ostatnią serię meczów reprezentacyjnych podczas tej przerwy, w których udział wzięli zawodnicy Manchesteru United.

Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej 1:2 Gabon Gabon

Liderzy grupy C w afrykańskiej strefie eliminacji do Mundialu dość niespodziewanie przegrali wczoraj u siebie z Gabonem 1:2. Eric Bailly rozegrał pełne 90 minut.

Irlandia Irlandia 0:1 Serbia Serbia

Niezwykle cenne zwycięstwo w kontekście walki o awans na przyszłoroczny Mundial odnieśli Serbowie, którzy wygrali na wyjeździe z Irlandią 1:0 dzięki bramce Aleksandara Kolarova. Pomocnik Czerwonych Diabłów Nemanja Matić przebywał na murawie przez pełne 90 minut.

Liechtenstein Liechtenstein 0:8 Hiszpania Hiszpania

Podopieczni Julena Lopeteguia rozbili w pył outsidera tych eliminacji, aplikując im aż osiem bramek, będąc dzięki temu o krok od awansu na Mundial. Cały mecz w bramce Hiszpanów rozegrał David de Gea.

Włochy Włochy 1:0 Izrael Izrael

Goniąca Hiszpanów drużyna Włoch nie odpuszcza w walce o pierwsze miejsce i zanotowała kolejne zwycięstwo, tym razem 1:0 nad Izraelem. Pełne 90 minut na lewej stronie defensywy rozegrał Matteo Darmian.

Ekwador Ekwador 1:2 Peru Peru

Po dobrym rozpoczęciu eliminacji, reprezentacja Ekwadoru przegrała ostatnie cztery spotkania, co mocno skomplikowało jej sytuację w kontekście awansu na Mundial. W nocy lepsze okazało się Peru, które wygrało 2:1. Zawodnik MU Antonio Valencia rozegrał całe spotkanie.

Argentyna Argentyna 1:1 Wenezuela Wenezuela

Kolejne słaby występ zanotowała reprezentacja Argentyny, która zaledwie zremisowała u siebie z ostatnią w tabeli Wenezuelą 1:1. Sergio Romero rozegrał pełne 90 minut.

Źródło: Własne

Tagi: Antonio Valencia, David de Gea, Eliminacje, Eric Bailly, Matteo Darmian, Mistrzostwa Świata, Nemanja Matić, Reprezentacje, Sergio Romero