Pamiętasz sezon 1998/1999, w którym to Manchester United nie miał sobie równych i zdobył słynną... ROZWIĄŻ QUIZ

Reprezentacje sebek9403 @06.09.2016, 20:57 | Przeczytano 1133 razy

Dotyczy: Marcus Rashford, Nathaniel Chalobah, Ruben Loftus-Cheek, Lewis Baker

Rashford z hat-trickiem w reprezentacji U-21

Marcus Rashford zdobył hat-tricka w swoim debiutanckim występie w reprezentacji Anglii U-21.

Napastnik Manchesteru United nie został powołany przez Sama Allardyce'a do pierwszego składu reprezentacji Anglii, jednak nie załamał się tym i dzisiaj zaprezentował się ze świetnej strony, zdobywając hat-tricka w meczu przeciwko Norwegii U-21.

Młodzieżowa reprezentacja Anglii rozgromiła przeciwników aż 6:1 i zajmuje obecnie 1. miejsce w grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy.

Rashford otworzył wynik spotkania w 29. minucie, następnie bramki strzelali kolejno Nathaniel Chalobah oraz Ruben Loftus-Cheek. Piłkarz Manchesteru United wpisał się na listę strzelców jeszcze w 66. oraz 72. minucie. Wynik przypieczętował Lewis Baker.

Źródło: Express.co.uk

Tagi: Debiuty, Eliminacje, Hat-trick, Marcus Rashford, Mistrzostwa Europy, Reprezentacje