Quiz związany z napastnikiem Manchesteru United. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +3 - Barcelona lepsza od United

Relacje Red_Devil @27.07.2017, 05:36 | Przeczytano 1126 razy

Barcelona lepsza od United

Na zakończenie International Champions Cup w Stanach Zjednoczonych Manchester United przegrał z Barceloną 0:1 po bramce Neymara. Czerwone Diabły były wyraźnie słabsze od swojego rywala.

Barcelona zaczęła mecz niemal w najsilniejszym zestawieniu: na ławce z pierwszoplanowych graczy byli jedynie Gerard Piqué oraz Andrés Iniesta. Również United wyszli na boisku z Davidem de Geą, Paulem Pogbą, Marcusem Rashfordem i Romelu Lukaku.

Od pierwszego gwizdka "Duma Katalonii" zaznaczała swoją dominację. De Geę co chwilę testowali Lionel Messi, Luis Suárez oraz Neymar. Hiszpański bramkarz z każdej próby wychodził obronną ręką. Był jednak bezradny w 31. minucie, gdy wydawało się, że Antonio Valencia skutecznie przerwał akcję Barçy, ale zgubił piłkę i Neymar z bliska pokonał de Geę.

Pomimo wystawienia przez Ernesto Valverde rezerwowych zawodników na drugą połowę spotkania, Czerwone Diabły nie potrafiły znaleźć recepty na pokonanie Jaspera Cillessena. W całym meczu oddały tylko 5 strzałów, z czego zaledwie 2 były celne. W taki sposób Barcelony się nie pokona.

* - w przypadku remisu dochodzi do serii rzutów karnych - zwycięzca otrzymuje 2 punkty, a przegrany - jeden

Tagi: Barcelona, International Champions Cup, Mecze towarzyskie, Neymar, Porażka, Relacje z meczów, Tournée, Znamy składy