+ 0 - Smalling: "Przespaliśmy swoje szanse"

Wypowiedzi pomeczowe Marecki90 @06.11.2017, 17:32 | Przeczytano 392 razy

Smalling: "Przespaliśmy swoje szanse"
Źródło: ladmedia.fr

Chris Smalling uważa, że piłkarze Manchesteru United powinni wykorzystać przerwę reprezentacyjną na nabranie sił, a potem wrócić i zrekompensować fanom ostatnią porażkę dzięki efektownej wygranej na Old Trafford.

Przed zawodnikami United dwutygodniowa przerwa od Premier League. Część z nich w tym czasie pojedzie na zgrupowania swoich reprezentacji, a reszta będzie trenować indywidualnie. Według Chrisa Smallinga to doskonały okres, aby nabrać sił i przygotować się do najbliższego spotkania w rozgrywkach ligowych. 18 listopada Czerwone Diabły zmierzą się na Old Trafford z Newcastle United. Anglik w trakcie wypowiedzi dla MUTV nie ukrywał także żalu z powodu porażki z Chelsea (0:1).

Przykro, że akurat po porażce z Chelsea czeka nas dwutygodniowa przerwa reprezentacyjna. W tym czasie musimy nabrać sił i zrehabilitować się w kolejnym spotkaniu.

Musimy wrócić na Old Trafford i w następnej kolejce ligowej zagrać tak, żeby nasi kibice mogli być z nas dumni.

Myślę, że był to wyrównany pojedynek. Naprzeciw siebie stanęły dwa zespoły dobrze grające w obronie i posiadające w swych składach klasowych snajperów.

W tak wyrównanych spotkaniach można mieć jedną lub kilka sytuacji do przechylenia zwycięstwa na swoją stronę. My, niestety, swoje szanse przespaliśmy.

Strata bramki była dla nas wielkim rozczarowaniem. Przed spotkaniem oglądaliśmy wiele materiałów wideo i wiedzieliśmy, że Azpilicueta potrafi dokładnie zagrywać do swoich napastników.

Wiedzieliśmy jaki mogą mieć plan na to spotkanie, a mimo to w najważniejszym momencie przespaliśmy ich atak. To rozczarowujące.

Włożyliśmy w to spotkanie wiele sił. W pierwszej połowie zepchnęliśmy Chelsea do obrony. Powinniśmy zdobyć bramkę, gdy dobrze nam szło. Niestety, nie potrafiliśmy wykorzystać żadnej okazji.

W pierwszej połowie mieliśmy ten impet, a tempo naszej gry było wysokie. W drugiej połowie tego zabrakło.

Źródło: football365.com

Tagi: César Azpilicueta, Chelsea, Chris Smalling, Newcastle United, Old Trafford, Porażka, Premier League, Reprezentacje, Wypowiedzi pomeczowe, Wypowiedzi przedmeczowe