Wayne Rooney to czołowa postać reprezentacji Anglii. Ma na koncie wiele występów, jak i również... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Oceny pomeczowe: MU 4:1 Burton Albion

Oceny pomeczowe Red_Devil @22.09.2017, 08:51 | Przeczytano 379 razy

Dotyczy: Manchester United vs Burton Albion [20.09.2017]

Oceny pomeczowe: MU 4:1 Burton Albion

Manchester United pewnie pokonał Burton Albion (4:1) w III rundzie Carabao Cup. Zapraszamy do podsumowania występu poszczególnych Diabłów oraz wyboru Piłkarza Meczu.

Gole na Old Trafford zdobyli Marcus Rashford, Jesse Lingard oraz Anthony Martial, a dla "Browarników" Lloyd Dyer. Poniżej oceny redaktorów Manchester Evening News oraz naszego serwisu.

Manchester United 4:1 Burton Albion -> MEN / manusite.pl

• Sergio Romero - 7 / 6 - Nie poradził sobie z jednym dośrodkowaniem, ale potem popisał się paradą przy 2:0, która nie pozwoliła rywalom na powrót do gry.
  • Matteo Darmian - 6 / 7 - Rzadko gra na prawej obronie, ale sobie poradził i nie dopuszczał Burton Albion do sytuacji.
  • Victor Lindelöf - 6 / 6 - Jedną pomyłką stworzył sytuację rywalom, poza tym czasami niepewny.Potrzebuje jeszcze czasu.
  • Chris Smalling - 6 / 7 - Rzadko niepokojony, ale pokazał dlaczego to on zasiada na ławce rezerwowych przed Szwedem.
  • Daley Blind - 6 / 7 - Anthony Martial tak dobrze radził sobie na lewej flance, że nie musiał mu pomagać.
  • Michael Carrick - 7 / 7 - Tryumfalny powrót do składu. Z łatwością dowodził grą zespołu.
  • Ander Herrera - 6 / 7 - Dystrybucję piłek zostawił Carrickowi, a sam pomagał w atakach swoją energią i świadomością.
  • Jesse Lingard - 8 / 7 - Zaczął na prawej flance, ale ścinał do środka co budziło popłoch w szeregach rywali. Zasłużony gol i asysta.
  • Juan Mata - 8 / 8 - Dominował w środku pola. Miał pecha, że jego strzał trafił w słupek.
  • Anthony Martial - 8 / 9 - Kolejny świetny występ, który kibice oglądali z zapartym tchem.
  • Marcus Rashford - 8 / 9 - Zdobył dwie wspaniałe bramki. W zeszłym sezonie zdobycie 5 goli zajęło mu czas do stycznia.

Zmiany:

• Luke Shaw (w 46. minucie za Matę) - 6 / 6 - Dobre przetarcie, ale mógł się bardziej zaangażować.
  • Scott McTominay (w 64. minucie za Rashforda) - 6 / 7 - Chętnie parł do przodu.
  • Joel Castro Pereira (w 78. minucie za Romero) - 5 / 5 - Grał krótko, ale zawalił bramkę dla gości.

Tagi: Anthony Martial, Burton Albion, EFL Cup, Marcus Rashford, Oceny pomeczowe, Old Trafford, Piłkarz Meczu, Sondy, Zwycięstwo