Wayne Rooney to czołowa postać reprezentacji Anglii. Ma na koncie wiele występów, jak i również... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Oceny pomeczowe: MU 3:0 Basel

Oceny pomeczowe Red_Devil @13.09.2017, 23:32 | Przeczytano 530 razy

Oceny pomeczowe: MU 3:0 Basel

Manchester United pewnie wygrał pierwsze spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Basel wróciło do domu z bagażem 3 goli. Który Diabeł spisał się najlepiej?

Gole na Old Trafford zdobyli Marouane Fellaini, Romelu Lukaku i Marcus Rashford.

Manchester United 3:0 Basel -> MEN / manusite.pl

• David de Gea - 7 / 7 - Nie miał wiele pracy, choć cały blok defensywny został zmieniony w stosunku do meczu ze Stoke City (2:2).
  • Ashley Young - 8 / 8 - Zagrał na niewdzięcznej pozycji, a rozegrał jeden z najlepszych meczów w swej karierze w MU okraszony asystą.
  • Victor Lindelöf - 7 / 7 - Od początku pewny, a w drugiej połowie spokojnie czekał końcowego gwizdka.
  • Chris Smalling - 6 / 7 - Nie miał wiele pracy, ale raz stracił koncentrację, a jego podania nie były najlepsze.
  • Daley Blind - 6 / 7 - Zastąpił słabego ze Stoke City Matteo Darmiana, ale sam nie miał lepszego wieczora do czasu zaliczenia asysty.
  • Nemanja Matić - 7 / 7 - Kolejny dobry występ. Dał możliwość działania drugiemu środkowemu pomocnikowi.
  • Paul Pogba - 6  / b.o. - Szło mu świetnie do czasu kontuzji. W podobnej sytuacji w marcu wrócił lepszy.
  • Juan Mata - 7 / 6 - Gra zawsze przy taktyce 4-2-3-1. Świetnie wymieniał się pozycjami z Henrichem
  • Henrich Mychitarian - 6 / 6 - Zmarnował idealną okazję, ale i tak szło mu lepiej niż w Stoke-on-Trent. Dużo strat nie spodoba się José Mourinho.
  • Anthony Martial - 5 / 6 - Jego najgorszy występ w tym sezonie. Nakryty czapką przez Omara Langa.
  • Romelu Lukaku - 8 / 7 - Nie jest egoistą, zapraszał kolegów do gry. Zasłużył na bramkę.

Zmiany:

• Marouane Fellaini (wszedł w 19. minucie za Pogbę) - 8 / 8 - Zmienił kapitana, strzelił gola i zaliczył asystę. Jego rola w zespole coraz ważniejsza.
  • Jesse Lingard (wszedł w 69. minucie za Martiala) - 6 / 5 - Odświeżył linię pomocy.
  • Marcus Rashford (wszedł w 77. minucie za Matę) - 7 / 7 - Wszedł i zdobył gola.

Tagi: Ashley Young, Basel, Faza grupowa, Liga Mistrzów, Marouane Fellaini, Oceny pomeczowe, Old Trafford, Piłkarz Meczu, Sondy, Zwycięstwo