Manchester United powraca na europejskie salony. Czas więc sprawdzić Twoją wiedzę z naszych... ROZWIĄŻ QUIZ

Reprezentacje Cezary Kawecki @04.09.2017, 10:42 | Przeczytano 355 razy

Dotyczy: Victor Lindelöf, Daley Blind, Timothy Fosu-Mensah, Romelu Lukaku, Marouane Fellaini, Paul Pogba

Podsumowanie występów Diabłów w kadrach - 03.09

Kolejny dzień eliminacji do przyszłorocznego Mundialu oznaczał kolejne występy Czerwonych Diabłów w swoich reprezentacjach. Jak sobie poradzili?

Białoruś Białoruś 0:4 Szwecja Szwecja

Szwedzi bez większych problemów odnieśli piąte zwycięstwo w tych eliminacjach, rozbijają na wyjeździe Białoruś aż 4:0. Pełne 90 minut rozegrał środkowy obrońca Manchesteru, Victor Lindelöf.

Holandia Holandia 3:1 Bułgaria Bułgaria

Po porażce z Francją przed kilkoma dniami, wczoraj Holendrzy wygrali u siebie z Bułgarią 3:1. Mocno przyczynił się do tego Daley Blind, który zanotował dwie asysty przy bramkach Davy'ego Proppera i Arjena Robbena. Boczny obrońca United przebywał na murawie przez pełne 90. minut, zaś wypożyczony do Crystal Palace Timothy Fosu-Mensah przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych.

Grecja Grecja 1:2 Belgia Belgia

Reprezentacja Belgii stała się pierwszą ekipą z Europy, która wywalczyła awans na Mundial bezpośrednio w eliminacjach. Stało się to dzięki wyjazdowemu zwycięstwu nad Grecją, do którego przyczynił się Romelu Lukaku, strzelec decydującej bramki. Napastnik Manchesteru rozegrał pełne 90. minut, zaś Marouane Fellaini w 89. minucie został zmieniony przez Leandera Dendonckera.

Francja Francja 0:0 Luksemburg Luksemburg

Największa sensacja wczorajszych meczów. Naszpikowana gwiazdami, w tym Paulem Pogbą, który rozegrał 90. minut, nie poradziła sobie z absolutnym outsiderem eliminacji, zaledwie bezbramkowo z nim remisując.

Dzisiejsze występy Diabłów w reprezentacjach

W dzisiejsze serii gier szansę na występ będzie miało pięciu graczy United. O 18:00 Armenia z Henrichem Mychitarianem zagra u siebie z Danią, natomiast o 20:45 reprezentacja Anglii również na własnym stadionie zagra ze Słowacją.

Poniedziałek, 4 września

Armenia vs Dania (18:00; Henrich Mychitarian)
Anglia vs Słowacja (20:45; Phil Jones, Chris Smalling, Jesse Lingard, Marcus Rashford)

Źródło: Własne

Tagi: Daley Blind, Eliminacje, Marouane Fellaini, Mistrzostwa Świata, Paul Pogba, Reprezentacje, Romelu Lukaku, Timothy Fosu-Mensah, Victor Lindelöf