Jesteś pewien, że znasz tę część historii United? Rozwiąż nasz quiz, a dowiesz się wielu nowych... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +3 - Typuj 4. kolejkę Premier League

Typer Red_Devil @03.09.2017, 22:35 | Przeczytano 141 razy

Typuj 4. kolejkę Premier League

Po przerwie na mecze reprezentacji czas wrócić do zmagań ligowych. Zapraszamy do typowania 4. kolejki Premier League w Diabelskiej Lidze Typerów!

Przed rozjazdem piłkarzy po całym globie, Manchester United wygrał trzeci mecz z rzędu - tym razem 2:0 z Leicester City. Dzięki temu Czerwone Diabły pozostają liderem Premier League.

Najlepszy w 3. kolejce okazał się matbombo, który zdobył 17 punktów, trafiając wyniki trzech spotkań. Drugie miejsce zajął ChampionDevils z 15 oczkami, a trzeci był Elvis8 z 14 punktami.

Klasyfikacja 3. kolejki

W klasyfikacji generalnej na fotel lidera wskoczył Chmielares, który zdobył 39 punktów dzięki trafieniu 5 wyników spotkań. Drugie miejsce zajmuje perun86 z 37 oczkami. Podium zamyka rownykrzys z 36 punktami.

Zobacz klasyfikację generalną

Zapraszamy jednocześnie do typowania spotkań 4. kolejki Premier League, w której Manchester United zagra na bet365 Stadium ze Stoke City. Początek rundy w sobotę 9 września o 13:30. Swoje typy można dodawać (i edytować!) do 30 minut przed każdym spotkaniem.