United zagrają w Lidze Europy, ale czy wiesz cokolwiek o tych rozgrywkach? Rozwiąż nasz quiz i... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Oceny pomeczowe: Swansea City 0:4 MU

Oceny pomeczowe Red_Devil @20.08.2017, 10:54 | Przeczytano 1236 razy

Dotyczy: Swansea City vs Manchester United [19.08.2017]

Oceny pomeczowe: Swansea City 0:4 MU

Manchester United po raz kolejny pewnie pokonał Swansea City (4:0) i tym samym pozostał liderem Premier League. Zapraszamy do podsumowania występu Czerwonych Diabłów.

Bramki na Liberty Stadium zdobyli Erica Bailly, Romelu Lukaku, Paul Pogba i Anthony Martial. Poniżej oceny pomeczowe autorstwa redaktorów Manchester Evening News oraz naszego serwisu manusite.pl.

Swansea City 0:4 Manchester United -> MEN / manusite.pl

• David de Gea - 6 / 7 - Wiadomo już dlaczego United zachowali najwięcej czystych kont w 2017 roku. Miał niewiele pracy, ale w potrzebie był na posterunku.
  • Antonio Valencia - 6 / 6 - Pokazywał się z prawej strony, ale z tego powodu Eric Bailly miał więcej pracy. Jako kapitan uspokoił Paula Pogbę.
  • Eric Bailly - 8 / 8 - Początkowo odkryty, później dobrze krył prawą stronę i powstrzymywał Tammy'ego Abrahama. Świetna celebracja gola.
  • Phil Jones - 7 / 7 - Miał pecha przy poprzeczce, ale poza tym świetny w powietrzu.
  • Daley Blind - 6 / 6 - Coraz bardziej pewny siebie, zaliczył kilka dobrych wrzutek.
  • Nemanja Matić - 6 / 7 - Łączył linie United, ale nie miał takiego wpływu jak w meczu z West Hamem United (4:0).
  • Paul Pogba - 8 / 9 - "Łabędzie" siadły na niego, ale wyszedł z tego obronną ręką, a potem zaliczył dwie asysty i bramkę - Piłkarz Meczu.
  • Juan Mata - 7 / 6 - Śmiało poczynał sobie w wyjazdowym meczu, uciekając od rywali w środek pola.
  • Henrich Mychitarian - 8 / 8 - Na "10-tce" często cofał się w okolice Pogby, mając niewielki wpływ na mecz. A potem zaliczył dwie asysty.
  • Marcus Rashford - 6 / 6 - Robił wiele "wiatru", ale musi mieć chłodniejszą głowę w "szesnastce" rywali - powinien pokonać Łukasza Fabiańskiego w starciu "jeden na jednego".
  • Romelu Lukaku - 7 / 7 - Strzelił pierwszego gola Swansea City od 3,5 roku, więc przełamał się w idealnym momencie. Czasami za bardzo się cofał.

Zmiany:

• Marouane Fellani (w 75. minucie za Matę) - 6 / 6 - Dobrze wspomagał Maticia.
  • Anthony Martial (w 75. minucie za Rashforda) - 8 / 8 - Świetna zmiana - miał udział przy 3 golach w drugiej połowie.
  • Ander Herrera (w 85. minucie za Mychitariana) - b/o - za krótko.

Tagi: Oceny pomeczowe, Paul Pogba, Piłkarz Meczu, Premier League, Sondy, Swansea City, Zwycięstwo