Uważasz się za kibica Manchesteru United? Twierdzisz, że znasz klub na wskroś? Udowodnij to i... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Herrera: "Teraz czas na Premier League"

Wypowiedzi pomeczowe Red_Devil @10.08.2017, 08:13 | Przeczytano 456 razy

Dotyczy: Ander Herrera, Real Madryt vs Manchester United [08.08.2017], Manchester United vs West Ham United [13.08.2017]

Herrera: "Teraz czas na Premier League"

Manchester United przegrał z Realem Madryt (1:2) starcie o Superpuchar Europy, ale Ander Herrera nie zamierza tego zbyt długo rozpamiętywać i już skupia się na Premier League, która rusza w ten weekend.

Czerwone Diabły były słabszym zespołem w Skopje i musiały uznać wyższość zwycięzcy Ligi Mistrzów.

Herrera jest zawiedziony wynikiem Superpucharu Europy, ale nie stracił pewności siebie i twierdzi, że United będą walczyć o trofea na czterech frontach:

Musimy zaakceptować, że Real Madryt zasłużył na wygraną. Możemy jednak wyciągnąć wiele pozytywów z tego meczu. Premier League rusza w niedzielę, nie ma czasu na mazanie się. Chcemy być jednym z pretendentów do tytułu mistrzowskiego i chcemy walczyć o każde trofeum. W zeszłym sezonie zdobyliśmy trzy trofea, co jest świetne, ale nie powalczyliśmy o Premier League. To nasz cel na ten sezon, a mamy świetny zespół. Bierzemy udział w czterech rozgrywkach i chcemy wygrać każde z nich.

Na każdej pozycji mamy dwóch bardzo dobrych zawodników, więc jestem optymistą jeśli chodzi o ten sezon. Musimy zapomnieć o meczu z Realem Madryt. Wiem, że będzie ciężko, bo to europejskie trofeum, które było ważne dla klubu. Ale teraz czas na Premier League i Ligę Mistrzów, a wkrótce też Puchar Anglii i Puchar Ligi. Nie chcemy rezygnować z żadnych rozgrywek. Będziemy walczyć o każde z nich i na pewno się poprawimy.

Jesteśmy gotowi i West Ham United pewnie też będzie. Mieli okres przygotowawczy, więc będą w formie. Ale my gramy na Old Trafford przed naszymi kibicami i chcemy wygrać pierwszy mecz. Szanujemy ich, bo to dobry zespół, sprowadzili dobrych zawodników. Ciężko będzie ich pokonać. Mamy jednak szansę na mistrzostwo Anglii, więc musimy to zrobić.

Hiszpan wie, że "Królewscy" byli bardzo trudnym przeciwnikiem, więc nie zamierza wracać do Premier League jako przegrany.

Graliśmy z najlepszym obecnie zespołem na świecie. To zdobywca Ligi Mistrzów z dwóch ostatnich sezonów, ale mimo to, czuliśmy że możemy zremisować. Mecz ułożył im się dzięki małym detalom. Pierwsza bramka padła ze spalonego, co nas smuci, bo do tego czasu nie graliśmy źle.

Po pierwszym golu byli lepszym zespołem i tutaj musimy się poprawić, bo nie zareagowaliśmy zbyt dobrze. W przyszłości musi być lepiej. Przez 20 minut po tej bramce bardzo cierpieliśmy na boisku, oni mieli pełną kontrolę nad meczem.

W ostatnich 5-10 minutach pierwszej połowy wróciliśmy do gry i byliśmy lepszym zespołem. A w drugiej połowie po bramce Isco to już w ogóle. Mogliśmy zremisować dzięki okazjom Marcusa [Rashforda], główce Paula [Pogby] i dobitce [Romelu] Lukaku.

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Ander Herrera, Finał, Forma, Mistrzostwo Anglii, Porażka, Premier League, Real Madryt, Skład, Superpuchar Europy, Trofea, West Ham United, Wypowiedzi pomeczowe, Wypowiedzi przedmeczowe