Quiz związany z napastnikiem Manchesteru United. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Diabły stawiają kropkę nad "i"

Relacje Red_Devil @22.02.2017, 16:53 | Przeczytano 2048 razy

Diabły stawiają kropkę nad "i"

Manchester United wygrał z Saint-Étienne 1:0 w rewanżu 1/16 finału Ligi Europy. Jedyną bramkę zdobył Henrich Mychitarian, a czerwoną kartkę otrzymał Eric Bailly. W piątek Czerwone Diabły poznają rywala w 1/8 finału rozgrywek.

Tagi: Czerwona kartka, Decyzje arbitrów, Deniz Aytekin, Eric Bailly, Faza pucharowa, Henrich Mychitarian, Liga Europy, Relacje z meczów, Rewanże, Saint-Étienne, Sędziowie, Znamy składy, Zwycięstwo

Komentarze (6) Obserwuj Dodaj opinię

Postów: 409

dodano: 22.02.2017, 17:18, #6 Zwiń/Pokaż komentarz leszli
Mourinho woli nie ryzykować, rzuca w zasadzie wszystko co ma najlepsze z przodu, bo tył jest jaki jest - dla Younga obrona to mimo wszystko nowa pozycja a jednak czołowa francuska drużyna to poziom wyżej niż Blackburn, para Mike-Bailly to nie jest mimo wszystko w tym sezonie synonim skały a sam Blind wszystkiego może nie ogarnąć. Dodajmy do tego logiczną chęć dania minut Romero i w sumie postawienie na kluczowych graczy ofensywnych z przodu to sensowne rozwiązanie. Po pierwsze - można być spokojnym, że coś strzelą i będzie spokój. Po drugie jednak bardziej nadają się do utrzymywania przy piłce i dominowania nad rywalem na jego połowie niż zestaw z Marcusem i Tonym na skrzydłach. Pytanie - jak wobec tego będzie wyglądał nasz skład w następnych spotkaniach, które też wymagają gry o wszystko - Mou nie przepuści okazji do wygrania czegokolwiek, nawet Pucharu Myszki Miki, zaś liga pozostaje absolutnym priorytetem. Z drugiej strony - wobec pewniejszych tyłów w tych meczach Jose będzie mógł pozwolić sobie na więcej luzu z przodu. Najlepiej by było szybko walnąć bramkę, spokojnie kontrolować i koło 60 minuty wpuścić młodziaków za Ibrę i Pogbę i Schwieniego za Carricka, żeby trochę chociaż sobie kluczowi gracze odpoczęli.
dodano: 22.02.2017, 19:56, #5 Zwiń/Pokaż komentarz SuperDrewinho [178.215.192.***]
Czołowa drużyna z ligi francuskiej miała gdzieś lige europejską, zero woli walki. Wyglądała to jak mecz przedsezonowych przygotowań. Byle jak najmniej ryzyka aby ktoś urazu nie złapał.
Brat Pogby prezentuje dobrą jakość, byłby na LO lepszy od Blinda no i marketingowo strzał w dziesiątke. Warto pomyśleć czy te pare mln funtów które szybko się zwróci nie warto czasem wyłożyć.
Zawsze to jakaś nowa historia braci, Florentin naprawdę solidny.
No i Bailly doigrał się. Grał bardzo ostro od paru spotkań. Mamy 4 gole zaliczki i 30 minut aby tego nie spartaczyć.
Postów: 927

dodano: 22.02.2017, 17:36, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Misiekxx96
Zaliczkę mamy całkiem dobrą, ale nie możemy przeciwnikowi pozwolić na zbytnie rozkręcenie się. Najważniejsze żeby udało się coś strzelić a wtedy będzie można spokojnie kontrolować mecz i dać szansę na pokazanie się zmiennikom.

Podrzuci ktoś link do streama w miarę dobrej jakości ?
Postów: 927

dodano: 22.02.2017, 17:36, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Misiekxx96

Postów: 4179

dodano: 22.02.2017, 17:17, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Szemhazaj
Podejrzewam, że drugi z rzędu występ od pierwszych minut Carricka nie zwiastuje trzeciego, a więc na Southampton wyjdziemy w ofensywnym 4-2-3-1, choć spodziewałem się, że Mata, Paul, Henrich i zwłaszcza Zlatan będą dziś odpoczywać. Widocznie Mourinho spodziewa się iście piekielnej przeprawy na tym specyficznym terenie, stąd mocno zachowawcza taktyka oparta na niemal wszystkich najlepszych graczach. Z całą pewnością Jose pragnie zdobyć co najmniej jedną bramkę w pierwszych trzech kwadransach by później w spokoju dograć spotkanie do końca. Wówczas wejść będą mogli Lingard, Schweinsteiger czy Rojo.

Oby dograć ten mecz na luzie i bez urazów. Fajnie by było gdybyśmy podtrzymali serię potyczek bez porażki.