Rozwiąż krótki quiz związany z Newcastle United i spotkaniami Czerwonych Diabłów z tym klubem. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Mourinho zadowolony z wygranej

Wypowiedzi pomeczowe xmilkaax @27.12.2016, 09:09 | Przeczytano 1465 razy

Mourinho zadowolony z wygranej

Jose Mourinho udzielił pomeczowego wywiadu dla MUTV po wygranej 3-1 nad Sunderlandem w Boxing Day. Oto, co menedżer miał do powiedzenia...

Lepsza druga połowa

Podobała mi się druga odsłona meczu. Pierwsza nie. W przerwie było 1-0 i myślałem też, że karny był oczywisty, gdy Lamine Kone położył na ziemię Juana Matę. Mimo tego nie sądzę, że zasłużyliśmy by wygrać tylko 1-0. Rywal był dobrze zorganizowany, grał ciasno i próbował swoich sił z kontrataków, długimi piłkami do Victora Anichebe. Całkiem dobrze im to wychodziło. Ale mi podobała się druga połowa, bo wróciliśmy do gry, do której przyzwyczailiśmy w ostatnich miesiącach. Grając dobrze i intensywnie, kreatywnie, ale i z dynamiką. Naprawdę podobało mi się drugie 45 minut, gdzie mogliśmy strzelić nawet pięć czy sześć goli. Są trzy punkty, 12 razem z czterech meczów. Od pewnego czasu gramy dobrze, ale to punkty są tym, czego potrzebujemy.

Instrukcje w przerwie

Moja wiadomość była taka, że gra toczy się pod nasze dyktando i kontrolujemy grę, ale to wszystko było jeszcze apatyczne. Nigdy nie wiadomo. Potrzebowaliśmy przyspieszenia, naciskania na rywala, szybszej gry i krótszych podań z szybciej poruszającą się futbolówką. Musieliśmy wnieść mecz na inny poziom i zrobiliśmy to już od pierwszej minuty drugiej połowy. Z Mickim i Martialem, zintensyfikowaliśmy naszą grę i tym samym zdobyliśmy gola numer dwa i trzy.

Gol Mychitariana wyjątkowy

Strzelał już piękne gole w swojej karierze. W tym momencie mówimy o golach, ale na całość składa się też praca w defensywie i kreatywność. Cieszę się, że wrócił po tym urazie i jest szczęśliwy czując, że ludzie na Old Trafford go kochają. To dla niego bardzo ważne.

Zlatan w gazie

Powinien strzelić więcej goli! Miał szansę na 2-0, gdzie pomyślałem, że strzeli i jest po meczu. Ale tak się nie stało. Jednak niezależnie od bramek, jest praca jest niesamowita. Widzę, jak biegał mając naprzeciw Kone i Papy'ego Djilobodjiego - to młode chłopaki, a Zlatan był od nich szybszy i silniejszy. To wspaniałe.

Kolejny przystanek: Middlesbrough

To trudny rywal. Middlesbrough potrzebuje punktów, bo przegrali teraz z Burnley. Aitor Karanka przyjedzie tu oczywiście spróbować wygrać, ale to mój przyjaciel. Zapominasz jednak o tym grając mecz i on przyjedzie tu, by coś z tego pojedynku zdobyć. To po prostu kolejny, trudny mecz.

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Henrich Mychitarian, José Mourinho, Middlesbrough, Old Trafford, Premier League, Sunderland, Wypowiedzi pomeczowe, Zlatan Ibrahimović, Zwycięstwo