Uważasz się za kibica Manchesteru United? Twierdzisz, że znasz klub na wskroś? Udowodnij to i... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Oceny pomeczowe: Everton 1:1 Manchester United

Oceny pomeczowe dinos @04.12.2016, 19:55 | Przeczytano 960 razy

Oceny pomeczowe: Everton 1:1 Manchester United
Źródło: MEN

Powoli można to uznać za normę. Najpierw piękny występ w środku tygodnia, a potem marny remis w lidze. Problem w tym, że czołówka odjeżdża coraz bardziej i z każdą kolejką będzie coraz trudniej nadrobić straty.

Bo bramce Zlatana Ibrahimovicia wydawało się, że Czerwone Diabły mają to spotkanie pod kontrolą. Niestety końcówka należała do gospodarzy, ale David de Gea wyglądał dzisiaj na człowieka nie do pokonania. Jak się jednak okazało, rzut karny sprokurowany przez Marouane'a Fellainiego był ponad możliwości Hiszpana. "Jedenastkę" wykonał Leighton Baines.

Everton 1:1 Manchester United -> MEN / manusite.pl

• David de Gea - 7/7 - Kilka razy uratował skórę swoim kolegom. Niewiele też zabrakło, aby wybronił rzut karny, ale tym razem lepszy był Leighton Baines.
  • Antonio Valencia - 6/6 - Nie był tak aktywny w ofensywie jak w kilku ostatnich spotkaniach. W obronie solidny jak zawsze.
  • Phil Jones - 7/7 - Kolejny mecz, kolejny popis solidności Jonesa. Romelu Lukaku nie mógł dziś zrobić zbyt wiele w obecności Anglika. Phil nie musi się martwić powrotem Erica Bailly'ego na ławkę.
  • Marcos Rojo - 6/5 - Argentyńczyk powinien podziękować sędziemu Michaelowi Olivierowi, że nie wyrzucił go z boiska w 16. minucie po wślizgu wyprostowanymi nogami. Tym zagraniem Rojo potwierdza, że jest tykającą bombą, która w pewnym momencie osłabi zespół.
  • Matteo Darmian - 4/5 - Widać, że pozycja lewego obrońcy nie pasuje Włochowi. Chyba tylko lekki uraz Daleya Blinda może tłumaczyć czemu to Holender nie jest wystawiany na tej pozycji pod nieobecność Luke'a Shawa.
  • Michael Carrick - 6/6 - Solidny jak zawsze, chociaż w drugiej połowie nie potrafił zapanować nad środkiem pola, a całą inicjatywę przejął Everton.
  • Ander Herrera - 6/6 - Miał świetną szansę podwyższyć prowadzenie na 2:0, ale niestety trafił w spojenie bramki. Kto wie, jak wtedy potoczyłyby się losy spotkania.
  • Paul Pogba - 4/4 - Dzisiaj Francuz jedynie irytował samolubnością i zbyt długim holowaniem piłki, co często kończyło się stratą.
  • Henrich Mychitarian - 7/6 - Ormianin wprowadza sporo ożywienia do gry Manchesteru United, ale dzisiaj zabrakło konkretów, takich jak dwie asysty w spotkaniu z WHU.
  • Anthony Martial - 6/6 - Przeciętny występ Francuza. Nie potrafił stworzyć zagrożenia pod bramką Evertonu.
  • Zlatan Ibrahimović - 6/7 - Kolejny mecz, kolejny gol. Szwed wywiązuje się ze swoich obowiązków i pomaga również w rozegraniu.

Zmiany:

• Marcus Rashford (w 83. minucie za Anthony'ego Martiala) - 5/5 - Ledwie kilka razy dotknął piłkę.
  • Marouane Fellaini (w 85. minucie za Henricha Mychitariana) - 0/1 - Tragedia.

Źródło: MEN

Tagi: David de Gea, Everton, Oceny pomeczowe, Phil Jones, Piłkarz Meczu, Premier League, Remis, Sondy