Boże Narodzenie i Nowy Rok to dla Premier League gra na pełnych obrotach. Zobacz czy wiesz... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +3 - Na WHU bez czterech pomocników?

Puchar Ligi Angielskiej xmilkaax @28.11.2016, 13:49 | Przeczytano 1740 razy

Dotyczy: Paul Pogba, Marouane Fellaini, Manchester United vs West Ham United [30.11.2016]

Na WHU bez czterech pomocników?

Manchester United prawdopodobnie będzie musiał sobie radzić bez czterech podstawowych pomocników w środowym meczu EFL Cup z West Hamem United.

Paul Pogba i Marouane Fellaini w niedzielnym, zremisowanym 1:1 meczu Premier League z "Młotami" otrzymali swoje 5. żółte kartki we wszystkich angielskich rozgrywkach, więc odbędą mecz zawieszenia.

Prawdopodobnie też Michael Carrick nie znalazł się w kadrze na mecz ze swoim byłym klubem z powodu lekkiego urazu, ale nie jest też jasne, czy Morgan Schneiderlin po prostu został pomięty, czy ma kontuzję.

Schneiderlin nie został zauważony na meczu wśród kibicujących na trybunach, ale Carricka udało się dostrzec w loży VIP na Old Trafford. Obok siedzieli Timothy Fosu-Mensah i Anthony Martial.

Do jedenastki po meczu przerwy przeciwko Feyenoordowi Rotterdam (4:0) wskoczył Ander Herrera. Media po cichu spekulują też o grze Bastiana Schweinsteigera, powołanego do składu United po raz pierwszy od ośmiu miesięcy w miniony weekend.

Fosu-Mensah ma na koncie tylko cztery występy w tym sezonie - dwa z nich od pierwszych minut grając na prawej obronie przeciwko Northampton Town (3:1) i Zorii Ługańsk (1:0), a potem w pomocy przeciwko Fenerbahçe (4:1) i Swansea City (3:1).

Jesse Lingard rozpoczął mecz z WHU w niedzielę w środku boiska, ale po pierwszej połowie został przesunięty na bok pomocy. Daley Blind z kolei tylko pierwsze sześć miesięcy kariery w United grywał w linii pomocy, ale wciąż jest opcją gry w środku pola.

Źródło: manchestereveningnews.co.uk

Tagi: Ćwierćfinały, EFL Cup, Federacja angielska, Marouane Fellaini, Paul Pogba, Pomocnicy, Premier League, Remis, Skład, West Ham United, Zawieszenie