United zagrają w Lidze Europy, ale czy wiesz cokolwiek o tych rozgrywkach? Rozwiąż nasz quiz i... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Mourinho zadowolony z kontroli nad meczem

Wypowiedzi pomeczowe dinos @06.11.2016, 22:07 | Przeczytano 462 razy

Mourinho zadowolony z kontroli nad meczem
Źródło: ibtimes.co.uk

Portugalczyk musiał obejrzeć zwycięstwo ze Swansea City z wysokości trybun, ponieważ został ukarany wykluczeniem na jedno spotkanie.

Mimo to jego drużyna spisała się bardzo dobrze, a sam Mourinho był zachwycony tym, co zobaczył u swoich podopiecznych. Oto kilka komentarzy po spotkaniu ze Swansea City (3:1):

O kontroli nad spotkaniem

Jestem naprawdę zadowolony. To był spokojny dzień dla wszystkich ludzi związanych z Manchesterem United. Wszyscy czuliśmy, że jesteśmy w grze, mamy stabilność i kontrolę. Zawodnicy byli odpowiednio skoncentrowani i wykonali plan na to spotkanie. Uważam, że zagrali bardzo dobrze i jestem z tego powodu szczęśliwy.

O odpowiedniej reakcji po złych wynikach

W drugiej połowie dało się wyczuć zmęczenie spowodowane późnym powrotem z Turcji. Wczoraj też mieliśmy pecha, ponieważ był problem z samolotem. Powinniśmy przylecieć tutaj [do Walii] i odpocząć, ale musieliśmy zmienić samolot, przylecieliśmy później i zabrakło nam czasu na odpoczynek. Mieliśmy problemy w środku tygodnia, plus niektórzy zawodnicy byli niedostępni do gry. Ale najważniejsze, że zdołaliśmy odpowiednio zareagować po kiepskim wyniku z Burnley. Gra była dobra, ale wynik nie. Jestem szczęśliwy, ponieważ teraz zawodnicy mogą jechać na przerwę reprezentacyjną z poczuciem zwycięstwa.

O zaletach Zlatana

Nie wiedziałem [że Zlatan Ibrahimović zdobył 400. bramkę w karierze klubowej]. Wiem tylko, że jest świetnym zawodnikiem dla drużyny. Dzisiaj zdobył bramkę, wcześniej nie udało mu się to przez trzy, cztery czy pięć spotkań, ale to nie ma żadnego znaczenia, ponieważ można mieć napastnika, który zdobywa bramki, ale nie robi nic innego albo takiego, który nie strzela, lecz spisuje się świetnie w innych aspektach gry i w okresie bez bramki taki właśnie był Zlatan. Cieszę się, że ponownie trafił do siatki.