+ +3 - LvG: "Taki występ musiał się podobać"

Wypowiedzi pomeczowe Miłosz @26.02.2016, 13:54 | Przeczytano 938 razy

LvG: "Taki występ musiał się podobać"
Źródło: manutd.com

Louis van Gaal mógł w końcu z czystym sumienie przyznać, że jego drużyna zagrała z polotem. Podczas zwycięskiego meczu z Midtjylland szczególnie na pochwały zasłużyli Memphis Depay oraz Marcus Rashford.

Wynik

To był świetny występ i nasza gra w ofensywie na pewno ucieszyła fanów. Oni pierwszy raz wkroczyli na naszą połowę dopiero, gdy zdobyli gola. Zwykle traci się pewność siebie w takich momentach, ale my wyrównaliśmy i mieliśmy rzut karny, który przestrzeliliśmy - nieprawdopodobne! Jednak nadal walczyliśmy i za to muszę pochwalić swoich graczy.

Duch zespołu

Duch zespołu jest nieprawdopodobny. Mam nadzieję, że fanom podobała się takie ofensywne nastawienie. To tym bardziej niesamowite, że straciliśmy przed meczem Anthony'ego Martiala. 5:1 to świetny wynik jak na tak młody zespół.

Marcus Rashford

Był niesamowity. W pierwszej połowie za dużo biegał po całym boisku, więc powiedziałem mu, że jako napastnik musi być bliżej bramki. Moja rady podziałały, bo po przerwie zdobył dwie bramki, więc fantastycznie! To ważne dla niego, jak i dla klubu, bo nadal walczymy na trzech różnych frontach, a niewiele ekip może się tym pochwalić.

Memphis Depay

Podobnie jak wszyscy, dostrzegłem ten spektakularny występ. Mam nadzieję, że pójdzie za ciosem i pokaże tę klasę w meczu z Arsenalem. To zespół z innego poziomu, ale Memphisa stać, aby zaprezentować się równie dobrze.

Nadchodzące mecze

Podążamy w dobrym kierunku, choć na naszej drodze staje Arsenal, gdzie mamy dwa dni mniej odpoczynku od nich. Mam nadzieję, że sobie z tym poradzimy i rozegramy dobry mecz.

Źródło: ManUtd.com