Boże Narodzenie i Nowy Rok to dla Premier League gra na pełnych obrotach. Zobacz czy wiesz... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - LvG: "Dobry występ, zły rezultat"

Wypowiedzi pomeczowe xmilkaax @19.04.2015, 10:12 | Przeczytano 894 razy

LvG: "Dobry występ, zły rezultat"

Louis van Gaal pochwalił występ Manchesteru United przeciwko Chelsea, ale był całkowicie sfrustrowany tym, że jego ekipa nie potrafiła wykorzystać wykreowanych szans na gola.

Gospodarze tego meczu zrobili ogromny krok w stronę Mistrzostwa Anglii, wygrywając mecz na szczycie Premier League 1:0 po golu Edena Hazarda, ale to bezsprzecznie Czerwone Diabły były lepsze i zasłużyły na conajmniej jeden punkt.

Jestem bardzo rozczarowany rezultatem, ale zadowolony z naszego występu. Jako drużyna byliśmy dziś fantastyczni - na boisku Chelsea nie istniała.

Nie byliśmy dziś efektywni, ponieważ stworzyliśmy wiele szans mimo defensywnej organizacji w szeregach Chelsea - trzy nasze szanse w porównaniu do ani jednej "The Blues" w pierwszej połowie. W drugiej połowie dołożyliśmu osiem kolejnych okazji, a Chelsea trzy, więc było niewiarygodnie dobrze.

Byliśmy dominującym teamem, ale przegraliśmy i, w piłce, rezultat jest wszystkim. Powiedziałem chłopakom w szatni, że każdego tygodnia robimy ogromny krok naprzód. Gdy widzi się nasz styl gry, można być zadolowonym. To najważniejsza rzecz.

Gol Hazarda z 38. minuty spowodował, że Chelsea zadowolona z rezultatu siadła na tyłach i pozwoliła Manchesterowi United gra swoje. Ale van Gaal nie zgadza się, że mecz poszedł zgodnie z planem jego byłego protegowanego José Mourinho.

Nie, nie sądzę. Każdy ma swoją opinię. Zwycięzca bierze wszystko - to słowa piosenki, ale tak właśnie jest.

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Chelsea, José Mourinho, Louis van Gaal, Porażka, Premier League, Taktyka, Wypowiedzi pomeczowe